Joanna Dymna-Oszek

Prezeska Fundacji ING Dzieciom
Joanna Dymna-Oszek
Fundacja ING Dzieciom

bio

Joanna Dymna-Oszek jest związana z ING od 2000 roku. Od 2014 roku pełni funkcję dyrektor Biura Zarządu Banku. Bliskie są jej tematy corporate governance i zrównoważonego rozwoju. Od 2021 roku jest również prezeską Fundacji ING Dzieciom. W latach 2014-2017 była Członkiem Komisji Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich, a w latach 2019-2021 Członkiem Zarządu Fundacji Sztuki Polskiej ING.
Joanna Dymna-Oszek jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Joanna Dymna-Oszek
Fundacja ING Dzieciom

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie