Joanna Erdman

Wiceprezes Zarządu banku, nadzorująca pion ryzyka, ING Bank Śląski S.A.
Joanna Erdman
ING Bank Śląski S.A.

bio

Joanna Erdman jest związana z ING od 1996 roku, kiedy to rozpoczęła pracę w części korporacyjnej oddziału ING Bank N.V. z siedzibą w Warszawie. Wcześniej, między 1995 a 1996 rokiem, pracowała w dziale Marketingu Banku Pekao SA. W latach 2001-2007 pełniła funkcję Dyrektor Centrum Klientów Strategicznych w Pionie Bankowości Korporacyjnej ING Banku Śląskiego. W 2007 roku objęła stanowisko Dyrektor Departamentu Klientów Strategicznych, z którego w 2010 roku awansowała na stanowisko Dyrektor Banku nadzorującej cały Pion Klientów Strategicznych. Od 2013 roku zasiada w Zarządzie ING Banku Śląskiego. Przez pierwsze lata, do 2020 roku sprawowała funkcję Wiceprezes Zarządu nadzorującej Pion Wholesale Banking. Następnie związała się z Pionem Ryzyka. W maju 2021 roku Rada Nadzorcza, za zgodą Komisji Nadzoru Finansowego, powierzyła Joannie Erdman funkcję CRO.

Joanna Erdman jest absolwentką London Business School oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Finanse i Statystyka. Przez lata była zaangażowana w działalność Fundacji ING Dzieciom – najpierw jako członkini Rady Fundacji, a w latach 2019 – 2021 jako jej przewodnicząca. Jest patronką programu Wolontariat ING. Od 2018 roku nadzoruje tematy związane z obszarem zrównoważonego rozwoju i ESG w ING Banku Śląskim. Joanna Erdman była Członkinią Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Obecnie pełni rolę Przewodniczącej Rady Nadzorczej Biura Informacji Kredytowej.

Joanna Erdman
ING Bank Śląski S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie