Joanna Jędrychowska

Dyrektorka Biura Architektury Platform i Infrastruktury IT, Santander Bank Polska
Joanna Jędrychowska
Santander Bank Polska

bio

Swoją karierę zawodową związała z IT w bankowości. Od kilkunastu lat kieruje zespołami utrzymania i rozwoju aplikacji.
Fascynuje się technologiami, automatyzacją i projektowaniem rozwiązań ułatwiających codzienne życie klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
Pracuje jako dyrektorka Biura Architektury Platform i Infrastruktury IT w Santander Bank Polska, gdzie odpowiada m.in. za obszar DevOps, budowę i utrzymanie platform informatycznych oraz wdrożenia w obszarze chmury publicznej.

Joanna Jędrychowska
Santander Bank Polska

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie