Joanna Ostrowska-Szajnfeld

Managing Director IT Strategy, Architecture & Governance, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Joanna Ostrowska-Szajnfeld
BNP Paribas Bank Polska S.A.

bio

Dyrektorka Departamentu Rozwoju i Organizacji IT w BNP Paribas Bank Polska

Joanna jest liderką, z 20 letnim doświadczeniem w branży finansowej i consultingu. Swoją karierę rozpoczęła w doradztwie technologicznym w Deloitte, następnie zdobywała doświadczenie w Grupach finansowych: Nordea i PKO BP. Aktualnie w strukturach BNP Paribas Bank Polska Joanna odpowiada za Strategię, Architekturę i Organizację IT i koncentruje się na skalowaniu technologii w celu podnoszenia efektywności operacyjnej i wzmacnianiu pozytywnych doświadczeń klientów.

Joanna jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Advanced Management Program na IESE Business School. Prywatnie jest żoną i mamą 2 dzieci.

Zobacz debaty:

Joanna Ostrowska-Szajnfeld
BNP Paribas Bank Polska S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie