Joanna Pakuła

Dyrektor Departamentu Roszczeń i Obsługi Świadczeń, Allianz
Joanna Pakuła
Allianz Polska

bio

Manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu operacjami i obsługą klienta, jest ekspertką w doskonaleniu procesów w celu poprawy doświadczenia klienta oraz osiągnięcia pozytywnego wpływu na wyniki firmy. Jako liderka, jej osiągnięcia obejmują zarządzanie zespołami w procesie fuzji Allianz i Aviva, integrację procesów oraz skuteczną transformację cyfrową, która przyczyniła się do wzrostu efektywności operacyjnej firmy.
Jej sukcesy to m.in. wdrażanie i wykorzystanie narzędzi cyfrowych, automatyzacja obsługi szkód i roszczeń, wzrost wskaźnika NPS oraz zwiększenie wydajności zespołów.
Absolwentka Aviva Leadership Accelerator, Harvard Business Review Poland w programie “Management”, Studiów Podyplomowych SGH w zakresie Zarządzania oraz Zarządzania Wartością Klienta, certyfikowany coach JTI i Mentor, Magister Socjologii w Zakresie Nauk Społecznych, certyfikacje w zakresie: Negocjacje, mediacje, rozwiązywanie konfliktów i sporów.
Przez wiele lat związana z branżą ubezpieczeniową obecnie z Allianz, wcześniej z Aviva. Fascynatka nowych technologii, zaangażowana w działania typu: konkursy, spotkania autorskie, mentoring.

Joanna Pakuła
Allianz Polska

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie