Julia Parszewska

Członkini Akademii EKF 2022, studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Julia Parszewska
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

bio

Julia Parszewska – studentka trzeciego roku studiów licencjackich, kierunku Finance and Accounting for Business, prowadzonego w języku angielskim na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Z powodzeniem łączy aktywny udział w życiu studenckim z rozwojem naukowym i zdobywaniem doświadczenia zawodowego m.in. poprzez członkostwo w Radzie Programowej kierunku FAB, udział w międzynarodowej wymianie w ramach projektu Blended Intensive Programme „Sustainable Banking and Finance” Inholland University The Hague, podczas którego otrzymała nagrodę dla najlepszej prowadzącej debaty oksfordzkiej; praktyki w dwóch firmach należących do grupy Big4 w zakresie audytu finansowego i doradztwa podatkowego oraz pracę na stanowisku asystenta doradcy podatkowego w EY. Jej zainteresowania zawodowe dotyczą podatków przedsiębiorstw oraz przekształceń spółek. Prywatnie skupia się na rozwoju w dziedzinie wokalu poetycko-aktorskiego. Jest laureatką wielu konkursów o randze międzynarodowej, zarówno wokalnych, jak i recytatorskich.

Zobacz debaty:

Julia Parszewska
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie