Justyna Mazurkiewicz

Kierownik Zespołu Klimatu w Departamencie Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego
Justyna Mazurkiewicz
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

bio

Z Departamentem Środowisk UMWM związana od 2017 r. W latach 2017-2020 zaangażowana w realizację Projektu LIFE-IP „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”. Od 2021 Kierownik Projektu LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”. Zaangażowana w Platformę Regionów Węglowych w Transformacji. Członek Grupy Roboczej ds. Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.

Absolwentka Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie. Dr inż. Nauk o Ziemi (studia doktorskie ukończone na AGH w Krakowie). Autorka 28 publikacji naukowych z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Prywatnie pasjonatka pieszych górskich wędrówek i florystyki.

Justyna Mazurkiewicz
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie