Kamil Pluskwa-Dąbrowski

Prezes Federacji Konsumentów
Kamil Pluskwa-Dąbrowski
Federacja Konsumentów

bio

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wyspecjalizowany w szeroko rozumianym prawie konsumenckim, telekomunikacyjnym i energetycznym. Z Federacją Konsumentów związany od 2001 r., początkowo jako prawnik ds. telekomunikacyjnych i rynku IT, następnie Dyrektor Biura Prawnego FK. Obecnie, od 2011 r. Prezes Zarządu – Rady Krajowej Federacji Konsumentów.

Członek European Consumer Consultative Group od 2012 r. W latach 2004-2006 członek-zastępca w Komitecie Ekonomiczno-Społecznym UE. Członek Kapituły konkursu „Profesjonaliści w służbie obywatelom” (KPRM) oraz jury Konkursu „Raporty Społeczne” (FOB). Arbiter w Polubownym Sądzie Konsumenckim przy Prezesie UKE od początku istnienia tego organu. W latach 2016-20 członek zarządu Europejskiej Uni Organizacji Konsumenckich (BEUC). Autor publikacji na temat ochrony praw konsumentów.

Kamil Pluskwa-Dąbrowski
Federacja Konsumentów
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie