Karol Staroń

FSI Lead Poland, Amazon Web Services
Karol Staroń
Amazon Web Services

bio

Karol Staroń odpowiada za rozwój współpracy z sektorem finansowym w Polsce. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży technologicznej, zarówno w kraju jak i za granicą. Realizował złożone projekty w zakresie systemów centralnych, rynków kapitałowych, kanałów elektronicznych dla wielu banków w CEE/EE. Przed dołączeniem do AWS, był odpowiedzialny za rozwój biznesu m.in w takich firmach jak Finastra oraz Infosys Finacle.

Karol Staroń
Amazon Web Services

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie