Karolina Leśkiewicz

Zarządzająca obszarem ESG w regionie CEE, Kearney
Karolina Leśkiewicz
Kearney

bio

Karierę zawodową rozpoczynała w bankowości, by po niedługim czasie związać się z branżą konsultingową. Ponad 10 lat temu dołączyła do zespołu Kearney, od 2020 roku zajmuje się tematyką ESG, szczególnie w obszarze instytucji finansowych, zarządza obszarem ESG w CEE w Kearney.

Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu programów transformacji dla branży finansowej. W swojej pracy wspiera firmy w dynamicznym wzroście oraz transformacji modelu biznesowego i operacyjnego pod kątem efektywności. W ciągu ostatnich pięciu lat realizowała projekty związane z transformacją przedsiębiorstw w kierunku filozofii ESG (w tym zrównoważone finanse i nowe modele podejmowania decyzji).
Jest absolwentką Bocconi University (Finanse), Vienna University of Economics and Business (Zarządzanie międzynarodowe) oraz Cambridge („Sustainable Finance Program”).

Karolina Leśkiewicz
Kearney

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie