Karolina Mitraszewska

Wiceprezes Zarządu, Pion Operacji, Logistyki, Transformacji i IT, NEST Bank
Karolina Mitraszewska
NEST Bank

bio

Ekspertka od transformacji i rozwoju biznesu, doktor nauk ekonomicznych, wolontariuszka, wykładowczyni, mentorka, mama. Od ponad 20 lat zajmuje się wdrażaniem innowacji.

Menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej. Ukończyła Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne (2001) oraz Marketing i Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej (2000), International Business na Uniwersytecie Kopenhaskim oraz Psychodietetykę w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Jest doktorem nauk ekonomicznych, wykładowcą SWPS. W 2019 roku ukończyła również Personal Leadership Programme w ICAN Institute.
Jako wiceprezeska Zarządu Nest Banku jest odpowiedzialna za nadzorowanie działań i procesów biznesowych w Pionie Operacji, Logistyki, Transformacji i IT. Wcześniej była członkiem kadry menedżerskiej między innymi w Santander Bank Polska, International Personal Finance, Provident Polska oraz Ernst and Young i Andersen.
Od początku kariery zajmuje się transformacją modeli biznesowych, nowymi technologiami i ich wpływem na klienta, innowacjami, zwinną, nastawioną na współpracę kulturą organizacyjną.

Zobacz debaty:

Karolina Mitraszewska
NEST Bank

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie