Karolina Mitraszewska

Wiceprezes Zarządu, Pion Operacji, Logistyki, Transformacji i IT, NEST Bank
Karolina Mitraszewska
NEST Bank

bio

Liderka z ponad 25-letnim doświadczeniem. Buduje zespoły osiągające ponadprzeciętne wyniki w kulturze innowacji i zaufania. Odpowiada za rozwój ludzi i zespołów. Zarządza obszarami technologii, zarządzania danymi, AI, transformacji, cyberbezpieczeństwa, operacji, logistyki, transformacji biznesu. Od 2009 jest doktorem nauk ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej. Obecnie w trakcie studiów Global Executive MBA w INSEAD. Ukończyła Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne (2001) oraz Marketing i Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej (2000), International Business na Uniwersytecie Kopenhaskim, Psychodietetykę w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej, Personal Leadership Programme w ICAN Institute. Jest wykładowczynią SWPS.

Obecnie jako wiceprezeska Zarządu Nest Banku odpowiada za nadzorowanie działań i procesów biznesowych w Pionie COO. Wcześniej była członkiem kadry menedżerskiej między innymi w Santander Bank Polska, International Personal Finance, Provident Polska oraz Ernst and Young i Andersen. Od początku kariery zajmuje się transformacją modeli biznesowych, nowymi technologiami i ich wpływem na klienta, innowacjami, zwinną, nastawioną na współpracę.

Karolina Mitraszewska
NEST Bank

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie