Karolina Piecuch

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Karolina Piecuch

bio

Mam na imię Karolina Piecuch, urodziłam się 28 czerwca 1997 roku w Żaganiu w województwie lubuskim. Mam starszą siostrę Oktawię i młodszego brata Błażeja. Moi rodzice prowadzą własną działalność w mojej rodzinnej miejscowości o nazwie Przewóz w województwie lubuskim. Ukończyłam Zespół Szkół w Przewozie i mając 16 lat zdecydowałam się rozpocząć naukę w Liceum „Radosna Nowina 2000” w Piekarach pod Krakowem. Była to szkoła z internatem, gdzie przez 3 lata aktywnie działałam w szkolnym kole wolontariatu. W ramach działań wolontariatu odwiedzałam osoby starsze w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie na ulicy Helclów. Brałam udział również w świątecznych zbiórkach żywności oraz prowadziłam festyny, które miały na celu zebranie pieniędzy dla miejscowych dzieci w potrzebie. Kiedy ukończyłam liceum i zdałam maturę, rozpoczęłam  3 miesięczne praktyki w biurze Stowarzyszenia ASF, zajmującego się wymianami międzynarodowymi dla studentów oraz wolontariatami zagranicznymi. Po ukończeniu praktyk w ramach organizacji ASF wyjechałam na roczny wolontariat do Londynu, gdzie pracowałam w organizacji pozarządowej Roma Support Group. Pomagałam tam Romom z Europy Środkowo-Wschodniej oraz uczestniczyłam w seminariach wolontariatu. Kiedy wróciłam z Londynu zamieszkałam w Krakowie i rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, gdzie studiuję do dziś kierunek Corporate Finance. Zaraz po ukończeniu pierwszego roku studiów zaczęłam pracować w amerykańskiej firmie QVC w dziale finansowych, gdzie moim zadaniem było zapobieganie nadużyciom finansowym. Po ponad roku zdecydowałam się zmienić pracę i spróbować swoich sił w rachunkowości. Zaczęłam więc pracować dla duńskiej firmy farmaceutycznej Alk Abello. Pracuję tam do dziś w dziale płatności.

Karolina Piecuch
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie