Karolina Woś

Studentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, autorka eseju pt. Determinanty i bariery rozwoju zielonej gospodarki w Polsce
Karolina Woś
Uniwersytet Rzeszowski

bio

Karolina Woś – ur. w 1999 roku w Rzeszowie. Ukończyła studia I stopnia na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku ekonomia ze specjalnością ekonomia przedsiębiorstwa. Napisała pracę licencjacką dotyczącą problematyki modernizacji w kierunku zielonej gospodarki w Polsce. Obecnie jest na pierwszym roku studiów II stopnia na kierunku ekonomia na specjalności gospodarka finansowa i rachunkowość. Jest członkiem Sekcji Ekonomii Rozwoju KN „Interkreator”. Podejmuje aktywną działalność społeczną i kulturalną na rzecz rozwoju środowiska lokalnego poprzez współorganizowanie wydarzeń kulturalnych, kultywowanie tradycji ludowych, reprezentowanie na zewnątrz regionu występując z orkiestrą oraz z chórem oraz oprawę uroczystości upamiętniających. Interesuje się polityką gospodarczą w kraju i na świecie oraz muzyką elektroniczną.

Zobacz debaty:

Karolina Woś
Uniwersytet Rzeszowski
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie