Katarzyna Drzensla

Head of Financial Crime Compliance w ING
Katarzyna Drzensla
CAMS

bio

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Od 1996 roku związana z sektorem bankowym. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w obszarze audytu wewnętrznego, zarządzania projektami oraz Compliance, z którym związana jest najdłużej.

Od 2002 roku zajmuje się szeroko pojętą tematyką przeciwdziałania praniu pieniędzy, finansowaniu terroryzmu oraz sankcji międzynarodowych. Od 2008 roku zajmuje stanowiska kierownicze w obszarze przeciwdziałania przestępstwom finansowym w ING Banku Śląskim S.A. pełniąc jednocześnie rolę Anty-Money Laundering Reporting Officera.

Entuzjastka rozwoju możliwości i metod coraz wcześniejszego i bardziej efektywnego rozpoznawania przypadków prania pieniędzy i finansowania terroryzmu, aby zapewniać bezpieczeństwo klientów banku i systemu finansowego w kraju.

Zobacz debaty:

Katarzyna Drzensla
CAMS
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie