Katarzyna Dziwulska

Dyrektor Pionu Strategii i Transformacji Cyfrowej, Dyrektor Pionu Sprzedaży Detalicznej, PKO Bank Polski
Katarzyna Dziwulska
PKO Bank Polski

bio

Posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w bankowości. Jest skutecznym menadżerem, zarządzającym złożonymi strukturami organizacyjnymi i kluczowymi projektami.

Katarzyna Dziwulska odpowiada za proces budowy i realizacji strategii PKO Banku Polskiego, rozwijając m.in. transformację cyfrową, dążąc do maksymalizacji pozycji banku jako firmy technologicznej przyjaznej zarówno klientom, jak i pracownikom. Innowacyjne procesy banku, które nadzoruje obejmują również obszar budowy i rozwoju Otwartej Bankowości, z efektywną analizą danych oraz sprawnymi kanałami cyfrowymi, a także współpracy ze środowiskiem start-up’ów, w tym program akceleracyjny „Let’s Fintech with PKO Bank Polski”, którym zarządza.

W latach 2013 – 2022 związana była z Alior Bankiem, gdzie kierowała m.in. największą jednostką biznesową – Pionem Sprzedaży Produktów Detalicznych. Z powodzeniem realizowała strategię sprzedaży i wyznaczone cele, a w czasie globalnej pandemii trafnie identyfikowała zagrożenia i zarządzała procesem zmiany.

Katarzyna Dziwulska kierowała także oddziałem T-Mobile Usługi Bankowe. Sukcesem zakończył się innowacyjny na skalę światową projekt, który wówczas nadzorowała – alias banku i telekomu. W tym czasie odpowiedzialna była również za przygotowanie, wdrożenie i stosowanie rozbudowanego monitoringu realizacji strategii sprzedaży oraz innych projektów strategicznych.

W latach 2001 – 2012 związana była z Citi Bankiem Handlowym, gdzie sprawując różne funkcje odpowiadała za sprzedaż.

Ekspercką wiedzą oraz doświadczeniami w obszarze planowania i realizacji strategii rozwoju banku, budowania kompetencji cyfrowych w sprzedaży a także ograniczania ryzyka operacyjnego i zwiększania efektywność działań banku, Katarzyna Dziwulska dzieli się uczestnicząc w różnego rodzaju komitetach i radach.

Katarzyna Dziwulska
PKO Bank Polski

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie