Katarzyna Pawłowicz

Dyrektorka Go-To-Market na Polskę w dziale ds. rozwoju produktów, VISA CEE
Katarzyna Pawłowicz
VISA CEE

bio

W Visa pracuje od marca 2020 roku, odpowiadając za tworzenie i oferowanie produktów na polskim rynku, a także współpracę z wydawcami kart we wdrażaniu rozwiązań innowacyjnych cyfrowych oraz z obszaru zrównoważonego rozwoju. Jest także liderką zrównoważonego rozwoju w regionie CEE.

Z bankowością i kartami związana jest od wielu lat. Pracowała m.in. w Citi Banku Handlowym, Raiffeisen Bank Polska, Kredyt Banku i PKO Banku Polskim. W ramach swojego doświadczenia zawodowego odpowiadała za zarządzanie operacjami kartowymi, rozwój oferty dla klientów oraz  prowadzenie projektów. Ukończyła Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Katarzyna Pawłowicz
VISA CEE
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie