Katarzyna Stawecka

Dyrektor zarządzająca, Pion Klientów Detalicznych, ING Bank Śląski S.A.
Katarzyna Stawecka
ING Bank Śląski S.A.

bio

Praktycznie od początku kariery zawodowej związana z bankowością i z Bankiem ING. Współkształtuje rozwój działalności detalicznej i cyfrowej Banku.

Pracowała zarówno w Sieci Dystrybucji, Ryzyku Kredytowym jak i w Pionie Klientów Detalicznych. Była project managerem wielu strategicznych projektów w Banku. Pełniła funkcje managerskie w obszarze zarządzania produktami dla Klientów Detalicznych i Small Business. Jest współautorem Agilowego modelu pracy w Banku. Dziś jest odpowiedzialna za obszar Digital Transformation. Jest też członkiem Rady Nadzorczej Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A.

Absolwentka Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Katarzyna Stawecka
ING Bank Śląski S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie