Katarzyna Urbańska

Dyrektor Zespołu Prawno-Legislacyjnego, Związek Banków Polskich
Katarzyna Urbańska
Związek Banków Polskich

bio

Dyrektor Zespołu Prawno-Legislacyjnego ZBP, radca prawny, absolwentka prawa na Uniwersytecie Łódzkim, a także Studium Lobbingu Collegium Civitas w Warszawie. Z rynkiem finansowym związana od wielu lat. Obecnie członek Prezydium Rady Prawa Bankowego, a także członek Komitetu Prawnego Europejskiej Federacji Bankowej (EBF).

Uczestniczka prac parlamentarnych dotyczących wielu projektów aktów prawnych, m. in. w zakresie prawa bankowego i w zakresie regulacji dotyczących rynku finansowego. Koordynatorka licznych prac interpretacyjnych w sektorze bankowym w zakresie nowych i zmienianych regulacji oraz projektów wdrożeniowych rozwiązań sektorowych.

Uczestniczka wielu rządowych zespołów roboczych. Prelegentka na konferencjach, seminariach i szkoleniach. Autorka publikacji z obszaru rynku finansowego.

Katarzyna Urbańska
Związek Banków Polskich
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie