Katarzyna Wasilewska

Dyrektor Skarbu Grupy Polpharma
Katarzyna Wasilewska
Grupa Polpharma

bio

Menadżerka z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych grupach kapitałowych. Odpowiedzialna za relacje z bankami, optymalizację i centralizację procesów oraz wdrażanie szytych na miarę rozwiązań bankowych w szeroko rozumianym obszarze Skarbu.

Zarządza obszarem Skarbu Grupy Polpharma w Polsce, Kazachstanie i na Ukrainie. Od 2019 r. również CFO Fundacji Digital Poland, której celem jest zmiana cyfrowych wyzwań w szanse dla polskiej gospodarki. Wcześniej Dyrektor ds. Finansowania w Grupie ORLEN odpowiedzialna za pozyskiwanie i zarządzanie wielomiliardową ekspozycją kredytową, w tym za emisje obligacji. Scentralizowała obszar Skarbu w Polsce, krajach bałtyckich, Czechach, Niemczech i Kanadzie. Wdrażała struktury cross-border cash pool i inne produkty bankowe.

Absolwentka Wydziału Matematyki, Informatyki i Fizyki, Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS.

Katarzyna Wasilewska
Grupa Polpharma
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie