Krystian Stanasiuk

Partner i lider zespołu employment, pensions&mobility, Taylor Wessing Warsaw.
Krystian Stanasiuk
Taylor Wessing Warsaw.

bio

Specjalizuje się w prawie pracy, umowach zbiorowych, prawie imigracyjnym oraz transgranicznej rekrutacji kadry zarządzającej i wysokokwalifikowanych specjalistów do projektów budowlanych.
Krystian doradza przy tworzeniu i negocjowaniu dokumentów pracowniczych oraz zwolnień, a także reprezentuje klientów w sporach pracowniczych. Klienci krajowi i zagraniczni korzystają z jego kompetencji przy transakcjach M&A, w tym badania due diligence i transfery pracowników między podmiotami z różnych sektorów a zwłaszcza IT, nowych technologii, produktów konsumenckich, ubezpieczeń, logistyki i transportu oraz przemysłu.

Współautor “Principles of Polish Contract Law”, Linde Verlag Austria, 2017

Ukończył studia prawnicze w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiował i uczestniczył w Erasmus Programme na Uniwersytecie w Poczdamie, studiował na Uniwersytecie Technicznym w Dreźnie, posiada dyplom studiów podyplomowych prawa europejskiego (L.L.M.)

 

Krystian Stanasiuk
Taylor Wessing Warsaw.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie