Krzysztof Kaziów

Szef zespołu Customer Engineering Google Cloud w Europie Centralnej i Wschodniej
Krzysztof Kaziów

bio

Krzysztof Kaziów jest szefem zespołu Customer Engineering Google Cloud w Europie Centralnej i Wschodniej. Z branżą IT jest związany zawodowo od ponad 20 lat, podczas których pracował jako konsultant systemów ERP, szef projektów i lider w dużych organizacjach. Posiada duże międzynarodowe doświadczenie z sektora telekomunikacyjnego i CPG.

Przekonany, że rozwiązania chmurowe są kolejnym naturalnym krokiem w rozwoju IT. W Google Cloud chce pomagać klientom przeprowadzać z sukcesem transformację do chmury.

 

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i AMP IESE Business School.

Krzysztof Kaziów
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie