Krzysztof Kowal

Prezes Zarządu Incube CPM, Co-funder Qalcwise.com
Krzysztof Kowal
Incube CPM/Qalcwise.com

bio

Krzysztof jest absolwentem Francusko-Polskiej Wyższej Szkoły Nowych Technik Informatyczno-Telekomunikacyjnych. Od 1995 jest związany z finansami i systemami wspierającymi zarządzanie. Od 2005 roku zajmuje się popularyzowaniem idei zarządzania efektywnością przedsiębiorstw – Enterprise & Corporate Performance Management efektem czego jest spółka Incube CPM powstała w 2008 roku, i której jest Prezesem do dziś. Od 2014 roku Krzysztof jest zaangażowany w rozwój innowacyjnych narzędzi i metodyk, które umożliwiałyby budowę systemów zarządzania bez konieczności programowania. Propaguje idee „nocode citizen developmet” i jest jednym z pomysłodawców platformy Qalcwise – unikatowej technologii automatyzacji procesów biznesowych bez angażowania programistów, a nawet IT. Krzysztof jest również zaangażowany w rozpowszechnianie wiedzy o amerykańskiej muzyce bluesowej z Delty Missisipi i prowadzi globalną społeczność FB – Ain’t Nothing But The Blues.

Zobacz debaty:

Krzysztof Kowal
Incube CPM/Qalcwise.com
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie