Krzysztof Nowak

Prezes, Mercer Polska
Krzysztof Nowak
Mercer

bio

Prezes Mercer Polska i konsultant ds. emerytur. Z wykształcenia finansista i inwestor, ale pracując w Mercerze od ponad 20 lat zdobył wiedzę i doświadczenie w zakresie szeroko pojętego doradztwa personalnego, w tym wynagrodzeń, długoterminowych planów motywacyjnych i świadczeń, w szczególności programów emerytalnych i oszczędnościowych. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (finanse i bankowość), a pierwsze 10 lat spędził pracując na polskim rynku akcji – od pierwszej sesji na GPW i oficjalnego otwarcia w kwietniu 1991 roku.

Krzysztof Nowak
Mercer

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie