Krzysztof Pałuszyński

Wicedyrektor Departamentu Omnichannel, mBank S.A.
Krzysztof Pałuszyński
mBank S.A.

bio

Absolwent Politechniki Łódzkiej oraz Uniwersytetu Łódzkiego. Dołączył do zespołu mBanku na początku 2001 roku i brał udział w budowaniu bankowości detalicznej w Polsce oraz później oddziałów zagranicznych. Odpowiadał za rozwój trzech generacji bankowości internetowej oraz stworzył zespół rozwijający bankowość mobilną.

Jest współautorem szeregu innowacyjnych rozwiązań, wyznaczających trendy technologiczne i biznesowe, w tym w ostatnim czasie:

· projekt mBox był nominowany przez Gartner w grupie najbardziej innowacyjnych pomysłów sektora finansowego w raporcie Eye on Innovation Award Initiatives in Financial Services 2020
· projekt z Synerise został nagrodzony przez Forbes w 2021 roku w rankingu Bankowa Innowacja Roku

Reprezentuje mBank od wielu lat w Radzie Bankowości Detalicznej przy Związku Banków Polskich.

Obecnie współtworzy Departament OmniChannel w mBanku jako Wicedyrektor odpowiedzialny za rozwój bankowości internetowej.

Krzysztof Pałuszyński
mBank S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie