Ludmiła Falak-Cyniak

Prezes Zarządu, Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne
Ludmiła Falak-Cyniak
Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne

bio

Prezes zarządu Aegon PTE SA, z rynkiem kapitałowym jest związana od 1998 roku. Ukończyła studia na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Bankowość, a także Podyplomowe Studium Inwestycji oraz studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego, maklera papierów wartościowych oraz tytuły Chartered Financial Analyst (CFA) i Professional Risk Manager (PRM). Jest członkiem międzynarodowej organizacji CFA Institiute, Professional Risk Managers’ International Association oraz Stowarzyszenia CFA w Polsce. Od 2005 do 2011 r. jako Dyrektor Inwestycyjny KBC TFI S.A. odpowiadała za obszar inwestycji, pełniąc jednocześnie funkcję Członka Zarządu. W latach 2011-2013 była Członkiem Zarządu i Dyrektorem Inwestycyjnym w Skarbiec TFI S.A. W latach 2013 – 2017 w Amundi Polska TFI S.A. brała udział w tworzeniu spółki, pełniła funkcję Dyrektora Inwestycyjnego i zasiadała w jej zarządzie.

Zobacz debaty:

Ludmiła Falak-Cyniak
Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie