Maciej Szkopek

Principal Director, Accenture
Maciej Szkopek
Accenture Polska

bio

Maciej Szkopek jest dyrektorem w polskiej praktyce Accenture usług dla sektora finansowego. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej. Posiada ponad dwadzieścia dwa lata doświadczenia w realizacji programów transformacyjnych w obszarze bankowości uniwersalnej i inwestycyjnej. Realizował projekty doradcze i technologiczne dla największych banków polskich oraz globalnych banków istotnych systemowo (GSIB) w Niemczech, Austrii, Włoszech, Irlandii i szeregu krajów Europy środkowej i wschodniej m.in. w zakresie zarządzania danymi, re-inżynierii procesów kredytowych, wdrożeń opartych o rozwiązania chmury publicznej oraz wdrożeń systemów skarbowych i ryzyka. Jest wykładowcą studiów podyplomowych w SGH.

Maciej Szkopek
Accenture Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie