Maciej Trybuchowski

Prezes Zarządu, KDPW i KDPW_CCP
Maciej Trybuchowski
KDPW i KDPW_CCP

bio

Od ponad 20 lat związany z polskim rynkiem kapitałowym.
W 2018 roku objął funkcję Prezesa Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych, a w 2019 roku – Prezesa Zarządu izby rozliczeniowej KDPW_CCP.

Karierę zawodową rozpoczynał w Katedrze Teorii Organizacji na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie w latach 1989 – 2002 pełnił funkcję asystenta. Jednocześnie w latach 1989 – 1990 był Radcą w Biurze Pełnomocnika Rządu ds. Przekształceń Własnościowych w Ministerstwie Finansów. Od roku 1995 do 2002 pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Emisji i Gwarancji, a następnie Dyrektora Zarządzającego w Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A. W latach 2003 – 2012 był Dyrektorem Biura Maklerskiego Banku BGŻ. Od roku 2013 do 2014 pełnił funkcję Dyrektora, a następnie Wiceprezesa w IDM SA. W latach 2015 – 2017 był Prezesem Zarządu Domu Maklerskiego Banku BPS S.A., a w latach 2017-2018 – Prezesem Zarządu PGE Dom Maklerski.

Współautor podręcznika “Zarządzanie – teoria i praktyka” pod red. Prof. A.K. Koźmińskiego, wykładowca na kursach dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Od 2004 działał w Izbie Domów Maklerskich jako Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej, Wiceprezes Zarządu, Wiceprzewodniczący i Przewodniczący Rady Domów Maklerskich.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, stypendysta programu Międzynarodowego Marketingu i Zarządzania w Copenhagen Business School oraz licznych międzynarodowych programów edukacyjnych

Zobacz debaty:

Maciej Trybuchowski
KDPW i KDPW_CCP

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie