Magda Warpas

Partner, Zespół Doradztwa Strategicznego i Transakcyjnego, EY Parthenon
Magda Warpas
EY Parthenon

bio

„Wspieram podmioty z sektora usług finansowych w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Towarzyszę im na każdym etapie realizowanej transakcji, skupiając się przy tym na poszukaniu rozwiązań wspierających budowanie długoterminowej wartości.”

 

Doświadczony doradca transakcyjny. Ekspert specjalizująca się w doradztwie podmiotom z sektora usług finansowych.

Magda posiada ponad 15 letnie doświadczenie w doradztwie transakcyjnym i strategicznym dla klientów z sektora usług finansowych, głównie dla banków.

Doradza lokalnym i międzynarodowym inwestorom strategicznym, jak również wiodącym funduszom Private Equity w zakresie fuzji i przejęć oraz kompleksowych programów transformacji i restrukturyzacji.

Pracuje przy największych i najbardziej złożonych transakcjach M&A na rynkach polskim i europejskim, wielokrotnie doradzając w procesach dotyczących podmiotów prowadzących działalność równolegle w kilku krajach Europy.

Doradzała inwestorom przy każdej z czterech transakcji przymusowej restrukturyzacji banków, które zostały zrealizowane w Polsce.

 

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz członkiem ACCA.

 

Magda Warpas
EY Parthenon

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie