Magdalena Sadowska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Magdalena Sadowska

bio

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość na specjalności bankowość (I stopień) oraz rachunkowość i rewizja finansowa (II stopień). Od 2016 roku posiada Europejski Certyfikat Bankowca. W trakcie studiów magisterskich odbyła semestr zagraniczny w FH Joanneum w Graz (Austria). Stypendystka Rektora UEK oraz zewnętrznych fundacji. Obecnie doktorantka w Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tematyka rozprawy doktorskiej koncentruje się na stabilności banków spółdzielczych w krajach europejskich. Uczestniczka Programu „Staże Prezesa NBP” od listopada 2018 roku do października 2019 roku. Obecnie zatrudniona w Oddziale Okręgowym Narodowego Banku Polskiego w Krakowie, gdzie zajmuje się obsługą bankową rachunków jednostek sektora budżetowego. Interesuje się bankowością spółdzielczą, bankowością centralną oraz wpływem aspektów kulturowych na zachowania w biznesie.

Magdalena Sadowska
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie