Magdalena Zmitrowicz

Wiceprezes Zarządu Banku, nadzorująca Pion Bankowości Przedsiębiorstw, Bank Pekao S.A.
Magdalena Zmitrowicz
Bank Pekao S.A.

bio

MAGDALENA ZMITROWICZ, bankowiec z ponad 20 letnim doświadczeniem w kraju i za granicą. Obecnie nadzoruje Pion Bankowości Przedsiębiorstw w Banku Pekao S.A. Do Banku Pekao dołączyła w 2018 r. jako Dyrektor Zarządzająca w Departamencie Bankowości Korporacyjnej, po czym w grudniu tego samego roku została powołana na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Banku. Jest Przewodniczącą Rady Nadzorczej Pekao Faktoring oraz Członkinią Rady Nadzorczej Pekao Leasing. Zasiada w Radzie Biznesu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w Zespole ds. Executive Education – Executive MBA@UW. Inicjatorka programu dla kobiet „Bez cukru”, nagrodzonego główną nagrodą w prestiżowym konkursie “HR OF CHANGE”.

Karierę zawodową rozpoczęła w 1999 r. w Banku Handlowym w Warszawie S.A., pełniąc różne funkcje kierownicze, w tym m.in. Dyrektora Sprzedaży Regionu Północnego oraz Dyrektora Biura Sektora Publicznego ds. Regionów, zarządzając Departamentem Klientów Korporacyjnych. W tym samym banku kierowała także pracami Grupy Strategy Champions. W 2016-2017 zarządzała Departamentem Klientów Korporacyjnych (Corporate Banking Departament) w strukturach CEEMEA Commercial Banking Group Citigroup.

W ciągu ponad dwudziestu lat pracy w bankowości zdobyła bogate doświadczenie w zakresie różnych aspektów działalności banku, w szczególności sprzedaży, ryzyka, operacji czy też rynku walutowego. Współpracowała z różnymi segmentami klientów – od detalicznych, poprzez małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, klientów instytucjonalnych i sektora publicznego do międzynarodowych korporacji.

Absolwentka studiów Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych na Stanford Graduate Business School oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyła wiele szkoleń w kraju i zagranicą, w tym m.in. w zakresie zarządzania ryzykiem kredytowym, analizy finansowej i sprzedaży. W 2013 r. ukończyła Commercial Credit College w USA New York w ramach Citigroup.

Magdalena Zmitrowicz
Bank Pekao S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie