Maja Chabińska-Rossakowska

Dyrektorka HR, ING Bank Śląski S.A.
Maja Chabińska-Rossakowska
ING Bank Śląski S.A.

bio

Ponad 25 lat stażu w HR, od 2017 roku dyrektorka HR w ING Banku Śląskim. Wcześniej związana m.in. z DHL i Tesco. Liderka z doświadczeniem  w obszarach bankowości, logistyki, supply chain i retail. Posiada ponad 30 lat praktyki w biznesie, w tym  ponad 20 lat na stanowiskach menadżerskich. Budowała zespoły HR BP (TESCO, DHL, ING), zmieniała kulturę organizacyjną (DHL), transformowała rolę lidera (TESCO, DHL) i rolę HR (ING, DHL).

Zaangażowana w działalność społeczną: jest przewodniczącą Rady Fundacji ING dzieciom, współzałożycielką ruchu #HROdnowa, współinicjatorką mentoringu grupowego dla HR pod patronatem CoachWise. Jest coachem ICC, mentorką,  doradcą kariery  i entuzjastką uczenia się przez całe życie. Absolwentka studiów EMBA. Współpracuje ze szkołami wyższymi w charakterze wykładowcy – gościa m.in. z Akademią im. Leona Koźmińskiego.

Mówi o sobie : born to work in HR a jej zawodową pasją niezmiennie pozostaje człowiek i budowanie przestrzeni dla rozwoju jego potencjału w organizacji przy jednoczesnej dbałości o zachowanie równowagi i dobrostanu.

Maja Chabińska-Rossakowska
ING Bank Śląski S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie