Marcin Bielecki

Cloud&AI Business Unit Leader (Poland and Baltics), IBM
Marcin Bielecki
IBM

bio

Ponad 25 lat doświadczenia w IT / Consultingu IT. Zawsze po stronie dostawcy. od 7 lat pracuje w IBM, gdzie kieruje działem sprzedaży oprogramowania (Data & AI, Business Automation, Integration, AIOps) do klientów komercyjnych a także jest odpowiedzialny za współpracę z partnerami biznesowymi z w/w obszarów. Większość życia zawodowego Marcina związana jest i była z analityką oraz danymi. M.in. zakładał Centrum Kompetencyjne Business Intelligence w Atos Polska oraz kierował projektami wdrożeniowymi dla klientów publicznych i prywatnych, w Polsce i za granicą. Jest absolwentem dwóch wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego: Wydziału Matematyki, Informatyki I Mechaniki oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych. Brał również udział w programach managerskich w London School of Business oraz HEC Paris.

Zobacz debaty:

Marcin Bielecki
IBM
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie