Marcin Kowalski

Chief Technology Officer, GFT
Marcin Kowalski
GFT

bio

Od 20 lat w IT, od 10 lat w GFT Polska, od zawsze na styku technologii i biznesu. Zaczynał jako Software Engineer w Motoroli a następnie Software Architect w PTC i Polkomtelu. Obecnie zajmuje stanowisko Chief Technology Officer w GFT Polska, gdzie odpowiada za kluczowe wdrożenia technologiczne i innowacje. Specjalista i praktyk wykorzystania Machine Learning oraz Artificial Intelligence w biznesie. Swoim doświadczeniem w budowaniu produktów, usług cyfrowych i zespołów IT, dzieli się w autorskim podcaście – Piątech. Raz w miesiącu rozmawia z inspirującym gościem z pogranicza finansów i technologii o cyfrowej transformacji i tym, jak nowoczesne oprogramowanie zmienia biznes oraz nasze codzienne życie. Absolwent Politechniki Łódzkiej.

Zobacz debaty:

Marcin Kowalski
GFT

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie