Marcin Kujawski

Starszy Ekonomista, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Marcin Kujawski
BNP Paribas Bank Polska S.A.

bio

Marcin Kujawski pracuje w banku BNP Paribas w Departamencie Analiz Ekonomicznych i Sektorowych od sierpnia 2020 roku. Wcześniej związany był z grupą BNP Paribas w latach 2012 – 2017.
Marcin zajmuje się przygotowywaniem prognoz wskaźników makroekonomicznych oraz finansowych a także analizą bieżących wydarzeń wraz z ich możliwymi skutkami dla gospodarki i poszczególnych sektorów.
Marcin był częścią zespołu, który zwyciężał w konkursach prognostycznych dotyczących Europy Środkowej, w tym Consensus Economics Forecast Accuracy Awards oraz Refinitiv StarMine Award in Reuters Polls.
Przed rozpoczęciem pracy na obecnym stanowisku Marcin zatrudniony był w bankach Nomura i Natwest Markets w Londynie, gdzie piastował funkcję Ekonomisty ds. Europy Środkowo-Wschodniej.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Marcin Kujawski
BNP Paribas Bank Polska S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie