Marcin Liberadzki

prof. SGH, Doradca ekonomiczny Marszałka Senatu, radca prawny
Marcin Liberadzki
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

bio

Doradca ekonomiczny Marszałka Senatu RP. Doktor habilitowany nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse. Zatrudniony na stanowisku profesora SGH. Ukończył studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku „finanse i bankowość”, tam też odbył studia doktoranckie. Jest również absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, od 2009 r. wykonuje zawód radcy prawnego. Członek Senatu SGH kadencji 2020 – 2024.

Marcin Liberadzki
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie