Marcin Maruta

Radca prawny, partner zarządzający w Rymarz Zdort Maruta, ekspert prawa nowych technologii i własności intelektualnej
Marcin Maruta
Rymarz Zdort Maruta

bio

Marcin Maruta – radca prawny, partner zarządzający w kancelarii Rymarz Zdort Maruta, wielokrotnie wyróżniany i nagradzany ekspert w dziedzinie prawa nowych technologii (lider specjalizacji wg Rzeczpospolita, Band 1 Chambers, Tier 1 Legal 500). Od ponad 20 lat wspiera zamawiających i wykonawców w złożonych projektach IT i własności intelektualnej, w tym nabywania praw do systemów IT, wdrożeniach i rozwoju, outsourcingu i chmurze. Arbiter KIG, wykładowca, autor szeregu publikacji.

Marcin Maruta
Rymarz Zdort Maruta

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie