Marek Chlebicki

Dyrektor Strategii i Transformacji IT, Grupa Raiffeisen Bank International
Marek Chlebicki
Raiffeisen Bank International

bio

Dyrektor Strategii i Transformacji IT w Grupie Raiffeisen Bank International z siedzibą w Wiedniu. Odpowiada za strategie rozwoju IT, transformacją technologiczną oraz nowe rozwiązania technologiczne Grupy. W ramach programu transformacji mierzy się z kompleksowymi wyzwaniami technologicznymi związanymi z digitalizacją, migracją chmurową, modernizacją systemów centralnych oraz budową infrastruktury danych wspierającą data mesh banków RBI w regionie CEE. Wspiera budowę nowych rozwiązań technologicznych, będących bazą dla innowacji biznesowych. Marek posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym, zarówno w bankowości jak i doradztwie biznesowym, w tym bogate doświadczenie międzynarodowe (pracował jako Dyrektor w Consultingu współodpowiedzialny za region CEE, był Dyrektorem Strategii Pionu Operacji Grupy Sberbank Europe). Specjalizuje się w podejściu ‘od strategii do implementacji’, kompleksowych transformacjach technologicznych, doskonałości operacyjnej i podnoszeniu wydajności organizacji. Od wielu lat pracuje z technologią (strategie, modele biznesowo-technologiczne, wybór rozwiązań technologicznych, budowa rozwiązań) w Polsce i regionie CEE. Jest pasjonatem innowacji, nowych technologii i rozwiązań biznesowych opartych o analitykę danych.

Zobacz debaty:

Marek Chlebicki
Raiffeisen Bank International
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie