Marek Gajowniczek

Dyrektor Centrum Technologii Cyfrowych Commerzbanku w Łodzi
Marek Gajowniczek
Commerzbank

bio

Dyrektor Centrum Technologii Cyfrowych Commerzbanku w Łodzi.

Od 40 lat związany z branżą informatyczną i projektowaniem oprogramowania. Karierę zawodową rozpoczął jako pracownik naukowy w Instytucie Automatyki Politechniki Łódzkiej, gdzie uzyskał tytuł doktora nauk technicznych. Równolegle z pracą naukową współpracował z firmami informatycznymi, m.in. Aplikom 2001 i Autodesk. W okresie od 1996 do 2015 roku był związany zawodowo z grupą Ericpol, gdzie pełnił różne funkcje zarządcze. Od stycznia 2016 roku pracuje w firmach Grupy Commerzbank, w tym obecnie w oddziale Commerzbank AG w Polsce, gdzie od 2019 zarządza Centrum Technologii Cyfrowych Commerzbank w Łodzi. Od momentu powstania Łódzkiego Klastra ICT uczestniczy w jego działaniach, a w latach 2012-2017 był przewodniczącym zespołu zadaniowego ds. kształcenia.

Marek Gajowniczek
Commerzbank
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie