Marek Łach

Dyrektor Pionu Ryzyka Kredytowego Klienta Rynku Detalicznego, PKO Bank Polski
Marek Łach
PKO Bank Polski

bio

Marek Łach pracuje w sektorze bankowych ponad 25 lat. W PKO Banku Polskim jest odpowiedzialny za zarządzanie ryzykiem kredytowym największego portfela kredytów detalicznych w Polsce.
Wcześniej, jako Dyrektor Segmentu MŚP w Santander Bank Polska, odpowiadał za wzrost wielkości i dochodowości biznesu MŚP.
W trakcie pracy w międzynarodowych grupach bankowych brał udział w projektach dostarczających rozwiązania dla kilku krajów Europy i obu Ameryk.
Absolwent matematyki. Jest praktykiem wykorzystywania analityki w dużej skali do optymalizacji wyników biznesowych.

Marek Łach
PKO Bank Polski

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie