Marek Lusztyn

Wiceprezes Zarządu ds. zarządzania ryzykiem, mBank S.A.
Marek Lusztyn
mBank S.A.

bio

Bankowiec z blisko 25 letnim, międzynarodowym doświadczeniem w bankowości. Były Prezes Zarządu Banku Pekao S.A. oraz Wiceprezes Zarządu tego banku, odpowiedzialny za zarządzanie ryzykiem.
Zasiada w Radzie Uczelni Szkoły Głównej Handlowej, do której wybrany został przez Senat Uczelni z rekomendacji Klubu Partnerów SGH, grona wiodących polskich i międzynarodowych firm blisko współpracujących z uczelnią.
W 2014 r. został uhonorowany tytułem Future Leader in Global Finance przez Institute of International Finance w Waszyngtonie.
Przez 20 lat związany był z grupą Banku Pekao S.A., w tym przez blisko 10 lat pracował w strukturach międzynarodowych Grupy UniCredit, ówczesnej spółki-matki Banku Pekao S.A.. Pracując w Londynie, Monachium i Mediolanie odpowiadał za globalne funkcje zarządzania ryzykiem, obejmujące kilkadziesiąt krajów, w których UniCredit prowadził działalność.
Karierę zawodową rozpoczął w 1996 r. w Departamencie Gospodarki Pieniężnej Banku Handlowego S.A. w Warszawie, gdzie pracował do roku 2000.
Doktor nauk ekonomicznych SGH, inżynier informatyki. Jest także absolwentem INSEAD oraz University of Illinois. Ukończył również szereg międzynarodowych szkoleń i programów menadżerskich w zakresie bankowości, finansów i zarządzania, m.in. Singularity University, Stanford Graduate School of Business oraz Bocconi University.

Marek Lusztyn
mBank S.A.

Zobacz również

Współorganizatorzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny:
Patronat honorowy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres FinansowyEKF Online: 14 czerwca 2021
EKF Sopot: 13 - 15 września 2021

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie