Marek Lusztyn

Wiceprezes Zarządu ds. zarządzania ryzykiem, mBank S.A.
Marek Lusztyn
mBank S.A.

bio

Doktor nauk ekonomicznych SGH, absolwent INSEAD oraz University of Illinois (EMBA), inżynier Informatyki.
Obecnie Wiceprezes Zarządu mBank S.A. ds. zarządzania ryzykiem, Przewodniczący Rad Nadzorczych Systemu Ochrony Banków Komercyjnych S.A., mTFI S.A., mBanku Hipotecznego S.A. oraz adiunkt w Instytucie Bankowości SGH.
Swoje, ponad 25 letnie, międzynarodowe doświadczenie w bankowości zdobył w Banku Handlowym S.A., Grupie UniCredit i Banku Pekao S.A., gdzie był m.in. Prezesem Zarządu Banku oraz Wiceprezesem Zarządu ds. Zarządzania Ryzykiem.
W 2014 r. został wyróżniony tytułem Future Leader in Global Finance przez Institute of International Finance w Waszyngtonie.

Marek Lusztyn
mBank S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie