Marek Majsak

Wiceprezes Zarządu, Alior Bank S.A.
Marek Majsak
Alior Bank S.A.

bio

Marek Majsak ma ponad 19-letnie doświadczenie w bankowości przedsiębiorstw. W Alior Banku nadzoruje obszar klienta biznesowego.
Wcześniejsze doświadczenie zdobywał m.in. w Banku Pekao S.A., gdzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Departamentem Klienta Korporacyjnego. Ponadto zasiadał w Radzie Nadzorczej Pekao Leasing Sp. z o.o. oraz w Radzie Nadzorczej Pekao Investment Banking S.A.
Był także związany z Bankiem Handlowym w Warszawie S.A. W latach 2014-2019 pracował jako dyrektor Centrum Korporacyjnego w Pionie Bankowości Przedsiębiorstw, w latach 2010-2013 był dyrektorem ds. relacji w Departamencie Dużych Przedsiębiorstw, a wcześniej był doradcą bankowym w Pionie Bankowości Przedsiębiorstw.
Jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu, Wydziału Przedsiębiorczości i Zarządzania (na kierunku Zarządzanie Finansami) oraz studiów Master of Business Administration – Executive MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada również dyplom Bachelor’s of Art z National Louis University w Chicago.

Marek Majsak
Alior Bank S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie