Marek Młyniec

Partner, Technology Consulting, PwC Polska
Marek Młyniec
PwC Polska

bio

Marek Młyniec jest partnerem PwC i odpowiada za doradztwo technologiczne w Polsce.

Marek posiada 23-letnie doświadczenie w prowadzeniu dużych transformacji technologicznych i cyfrowych dla największych instytucji na rynku polskim i zagranicznym. Był odpowiedzialny za wdrożenia kluczowych komponentów architektury IT dla największych polskich przedsiębiorstw m.in. CRM, BPM, core banking, voicebot oraz hurtownie danych. Był również odpowiedzialny za realizację złożonych projektów integracyjnych i migracyjnych na polskim rynku.
Ukończył studia MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej wspólnie m.in. z London Business School, jest absolwentem wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa, był stypendystą na uczelniach RWTH Aachen oraz Kingston University w Londynie. Zdobył liczne certyfikaty branżowe z obszaru IT i zarządzania projektami – m.in. PMP, PRINCE2, Agile PM, ITIL.

Marek Młyniec
PwC Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie