Mariusz Dymowski

Dyrektor Centrum Bankowości Hipotecznej, PKO Bank Polski
Mariusz Dymowski
PKO Bank Polski

bio

Mariusz Dymowski od wielu lat związany z Grupą Kapitałową PKO Banku Polskiego. Swoje doświadczenie budował odpowiadając za kredyty hipoteczne z wielu stron. Odpowiadał za zagadnienia: produktowe, sprzedażowe, ryzyka kredytowego, windykacji oraz analiz kredytowych i wyceny zabezpieczeń. Uczestniczył w kilku pionierskich projektach banku, np. pierwsza centralizacja, pierwsze automatyzacje procesów w ramach nowego modelu operacyjnego, budowa największego banku hipotecznego oraz w projekcie ugód dla kredytów hipotecznych w CHF. Aktualnie Dyrektor Centrum Bankowości Hipotecznej.

Mariusz Dymowski
PKO Bank Polski

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie