Mariusz Kumorek

Wiceprezes Zarządu, Krakowski Bank Spółdzielczy
Mariusz Kumorek
Krakowski Bank Spółdzielczy

bio

Mariusz Kumorek – jest Wiceprezesem Zarządu Krakowskiego Banku Spółdzielczego. Z bankowością jest związany od ponad 20 lat podczas których pracował na różnych stanowiskach wdrażając różne rozwiązania technologiczne, które były udostępniane klientom i przyczyniły się do umocnienia pozycji Banku na rynku głównie w obszarze płatności. Aktywnie wspiera angażując się osobiście w edukację ekonomiczną dzieci i młodzieży. Uważa, że ucząc innych samemu możemy się wiele nauczyć.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie), ukończył studia MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania imienia Leona Koźmińskiego w Warszawie (obecnie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie). Posiada liczne uprawnienia zawodowe.

Zobacz debaty:

Mariusz Kumorek
Krakowski Bank Spółdzielczy

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie