Mariusz Łuczak

Dyrektor Obszaru Inżynierii Ryzyka, Santander Bank Polska
Mariusz Łuczak
Santander Bank Polska

bio

Jest odpowiedzialny za rozwój narzędzi i procesów zarządzania ryzykiem kredytowym oraz przeciwdziałania praniu pieniędzy w Santander Bank Polska. Przed objęciem obecnej funkcji w Pionie Zarządzania Ryzykiem, rozwijał procesy kredytowe w strukturach IT Santander Bank Polska dla wszystkich segmentów biznesowych.

We wrześniu 2021 roku został mianowany szefem Europe Risk Engineering w Grupie Santander, gdzie współtworzy strategię zarządzania ryzykiem kredytowym Grupy Santander w Europie.

Absolwent studiów doktoranckich z ekonomii oraz magisterskich z informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Mariusz Łuczak
Santander Bank Polska

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie