Mariusz Śpiewak

Partner zarządzający, Doradztwo biznesowe, PwC Polska
Mariusz Śpiewak
PwC Polska

bio

Mariusz Śpiewak jest partnerem zarządzającym działem Consultingu w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE).
Mariusz specjalizuje się w usługach doradczych oraz transformacjach cyfrowych dla klientów z różnych sektorów gospodarki. Pracował z wieloma klientami zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w tym dla dużych grup międzynarodowych, podczas kluczowych etapów ich transformacji, tworząc strategie, budując modele, usprawniając procesy oraz wdrażając innowacyjne rozwiązania technologiczne.
Z PwC związany jest od początku swojej drogi zawodowej – od 1998 roku. W firmie przeszedł pełną ścieżkę kariery. Początkowo pracował w dziale audytu. Następnie przeniósł się do działu usług doradczych, gdzie założył i rozwijał zespoły świadczące usługi w obszarach zarządzania ryzykiem i doradztwa biznesowego dla sektora finansowego, analityki danych oraz różnych aspektów technologii i transformacji cyfrowych.
Mariusz posiada tytuł Financial Risk Manager oraz brytyjskie uprawnienia biegłego rewidenta (FCCA). Jego pasja to: rozwój nowych biznesów, podróże, wino, narty, tenis.

Mariusz Śpiewak
PwC Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie