Marta Dałkiewicz

Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej, Velo Bank S.A.
Marta Dałkiewicz
Velo Bank S.A.

bio

W VeloBanku jako Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej odpowiedzialna za opracowanie i wdrożenie strategii kanałów cyfrowych, skupiając się na osiąganiu celów z zakresu pozyskiwania klientów, aktywacji oraz sprzedaży. Jej zakres obowiązków obejmuje nadzór nad zespołami zajmującymi się rozwojem aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, testami QA oraz doświadczeniem użytkownika (UX).

Od ponad 15 lat związana z sektorem finansowym. Rozpoczynała pracę w obszarze marketingu w firmach Expander Advisors i Tax Care. Następnie dołączyła do Getin Noble Bank, gdzie zarządzała innowacyjnymi projektami. Ma na swoim koncie wdrożenie samoobsługowych oddziałów w centrach handlowych, które otrzymało nagrodę Efma: Innovation of the Month: Getin Point oraz uruchomienie nowej aplikacji mobilnej, która zdobyła nagrodę Banking Technology Award w kategorii Best Use of Mobile Technology in Financial Services (Customer Facing).

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ponadto, ukończyła Szkołę Strategii Marki Stowarzyszania Komunikacji Marketingowej oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami IT na Politechnice Warszawskiej oraz Projektowania Usług na School of Form Uniwersytetu SWPS.

Marta Dałkiewicz
Velo Bank S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie