Marzena Atkielska

Prezeska Fundacji Santander Bank Polska
Marzena Atkielska
Fundacja Santander Bank Polska

bio

Związana ze środowiskiem finansowym od 26 lat. Swoje doświadczenie w pracy z biznesem zdobywała na wielu stanowiskach menadżerskich w banku oraz jako trener wewnętrzny i mentor. Zanim objęła funkcję prezes fundacji, była Dyrektorem Regionu w Santander Bank Polska, pracując z zespołami w różnych częściach Polski. Od 7 lat jako prezes Fundacji Santander Bank Polska realizuje strategię i wizję Fundacji w ramach programów i projektów oraz wolontariatu pracowniczego. Obecnie również  przewodnicząca Forum Darczyńców w Polsce.

Marzena Atkielska
Fundacja Santander Bank Polska

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie