Michał Błaut

Dyrektor Departamentu Rozwoju Aplikacji Sprzedażowych i Wsparcia, PKO Bank Polski
Michał Błaut
PKO Bank Polski

bio

Michał Błaut jest dyrektorem w PKO Banku Polskim odpowiedzialnym za Departament Rozwoju Aplikacji Sprzedażowych i Wsparcia.

Michał posiada ponad 19-letnie doświadczenie we wdrażaniu najbardziej złożonych projektów informatycznych dla największych instytucji finansowych w Polsce. Doświadczenie zdobywał pracując zarówno po stronie dostawcy (Accenture) jak i klienta (PZU, PKO BP). Projekty za które był odpowiedzialny niejednokrotnie zdobywały branżowe nagrody lub wyróżnienia. Posiada szeroką wiedzę techniczną, popartą licznymi certyfikatami, szczególnie z obszaru chmury obliczeniowej. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej oraz studentem na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku AI for Executives.

Michał Błaut
PKO Bank Polski

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie