Michał Dybuła

Główny Ekonomista, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Michał Dybuła
BNP Paribas Bank Polska S.A.

bio

Michał Dybuła pracuje dla Grupy BNP Paribas od 2001 roku. Jest Głównym Ekonomistą BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz dyrektorem Departamentu Analiz Ekonomicznych i Sektorowych. Michał oraz jego zespół przygotowują analizy również dla innych niż Polska rynków w Europie Środkowej, takich jak Czechy i Węgry. Michał badał także gospodarki nowych krajów członkowskich strefy euro (Słowenia i Słowacja), a także Niemiec, Rosji i Rumunii. Michał i jego zespół są zwycięzcami konkursów prognostycznych dotyczących Europy Środkowej, w tym Consensus Economics Forecast Accuracy Awards oraz Refinitiv StarMine Award in Reuters Polls. Przed przejściem do Grupy BNP Paribas, Michał pracował w Banku Światowym jako ekonomista dla Polski, oraz jako analityk w CDM Pekao S.A. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Zobacz debaty:

Michał Dybuła
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie